Jemi hapur nga e Hena te Shtunen 09:00 - 18:00
 • Tel Servisi

  +355 69 20 35 032

 • Tel Shitje

  +355 67 52 62 755

 • Kontaktet

Kontaktet Servisi

 • Tel :

  +355 69 20 35 032

 • +355 69 84 29 720

 • Adresa :

  Autostrada Tirane - Durres, Km. 14, Vore

 • Punojme :

  Hene - Shtune 8:30-18:00

Kontaktet Shitje

 • Tel :

  +355 67 52 62 755

 • +355 69 20 65 101

 • Adresa :

  Autostrada Tirane - Durres, Km. 15, Vore

 • Punojme :

  Cdo Dite 8:30 - 18:00

Kontaktet Pjese Kembimi

 • Tel :

  +355 69 20 65 102

 • +355 42 42 42 14

 • Adresa :

  Autostrada Tirane - Durres, Km. 14, Vore

 • Punojme :

  Hene - Shtune 8:30-18:00

Makina ne Shitje

Perse VOL-AL Service

Staf Profesionist

Stafi ynë i trajnuar dhe i specializuar për të gjitha modelet e markës Volvo

Çmime Konkuruese

Çmimet e shërbimeve dhe pjesëve tona janë më konkurentet në treg

Besuar nga qindra klientë

Na kanë besuar mbi 90% te poseduesve të makinave Volvo në Shqipëri

Pjesë Origjinale

Pjesë këmbimi të përdorura dhe të reja, origjinale dhe me garanci

<span>Perse</span> VOL-AL Service

Sherbimet qe Ofrojme

Abonohu tek Njoftimet

Ju Ofrojme Pjeset dhe Servisin e Duhur per Makinen Tuaj

Na Kontaktoni

Artikujt e Fundit